Týmy
 

Radical Team

Pražský Radical Team nabízí jedinečnou možnost účasti ve vytrvalostním závodě série ARC Endurance.

K dispozici jsou vozy BMW E92 335d, BMW E92 325i a další.

Pronajmout místo za volantem

Drivers Club

Drivers Club (dříve Driving Academy) bylo založeno bývalým pilotem Mistrovství Světa v rally Martinem Semerádem a přes kurzy sportovní jízdy, trackdays, nebo třeba výlety na Nordschleife, se v roce 2018 rozrostla i na Racing Division, kde aktuálně nabízí 6 závodních speciálů, které jsou k dispozici pro všechny, kteří chtějí okusit pocit z opravdového závodění a posunout se ve svém petrolheadském životě zase o level dál. K dispozici je klientům i profesionální simulátor na přípravu před závody a profi instruktoři, kteří rádi poradí i během závodů. Na Le Sérii můžete s Driving Academy Racing aktuálně startovat s vozy BMW M3 E46 a BMW 130i Cup.

Pronajmout místo za volantem

Janík Motorsport

Profesionální tým s více než 25 letou tradicí v motorsportu nabízí pronájem vozu KTM X-BOW R, který do posledního detailu ztvárňuje filosofii KTM „Ready to Race“. Záměrně se zříká všeho, co přímo nesouvisí s ryzím prožitkem z jízdy. Žádná střecha. Žádné čelní sklo. Žádné dveře. Žádné elektronické jízdní berličky. Bez zbytečného balastu přináší skutečný pocit z jízdy v závodním voze.

Pronajmout místo za volantem


YAWSPEED Autosport

Kořeny týmu YAWSPEED Autosport sahají do sedmdesátých a osmdesátých lete minulého století, kdy jeho zakladatel Christian Gneist závodil v motokárách a formuli Ford. Od roku 2015 se tým úspěšně zúčastnil několika šampionátů ve střední Evropě. V roce 2022 dosáhl tým v ARC Endurance 3. celkového umístění v divizi 3.

Pravidelný týmový jezdec Wolfgang Kriegl je poměrně zkušený, má na svém kontě několik úspěšných vytrvalostních závodů a několik vítězství. Založil také Rennwolf Racing Academy, která se specializuje na výcvik a certifikaci závodních instruktorů.

Noví jezdci jsou v Yawspeed Autosport velmi vítáni a mohou těžit ze zkušeností profesionálního závodního inženýra, stejně jako specializovaného týmu mechaniků.

Přidat se k týmu